sala
sala
 SALON FIRMOWY
Radomsko
Wyszyńskiego 55 

GROTERM SALON


Krótko o nas 

Jesteśmy rodzinną firmą działającą w branży kominków , kuchni i pieców od kilku pokoleń. Oferujemy Państwu doradztwo w doborze produktu -
PROJKET 3 D – montaż . Współpracujemy z renomowanymi dostawcami urządzeń grzewczych- elementów montażowych. Gwarantujemy fachową obsługę – JAKOŚĆ – konkurencyjne ceny .

Marzysz o pięknym kominku , kuchni, piecu , a może potrzebujesz innego urządzenia grzewczego? Dysponujesz kominem i miejscem na kominek , piec lub kuchnię? Potrzebujesz pomocy przy projektowaniu , doborze odpowiedniego produktu ? Chcesz wykonać samodzielnie montaż i szukasz materiałów w bardzo dobrej cenie ?
Zgłoś się do nas – razem
ogrzejemy twój dom.

Jak pracujemy.

Sprzedarz produktów

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego oraz bezpośrednio do salonu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni powszednie pn.-pt.10.00-17.00 , sob. 10.00-14.00 (każdą inną godzinę można uzgodnić telefonicznie ) .

Usługa kompleksowa

Dzielimy naszą pracę na kilka etapów. Najpierw słuchamy Twoich sugestii, pomysłów, oczekiwań. Staramy się poznać Twoje potrzeby. Na podstawie zebranych informacji szukamy inspiracji, tworzymy wizję kominka, kuchni , pieca pasującego do Ciebie i Twojego domu. Na każdym etapie konsultujemy się z Tobą, nanosimy ewentualne poprawki zgodnie z Twoimi sugestiami. Gdy wspólnie stworzymy projekt, przechodzimy do wdrażania planu w życie. Dzięki naszemu doświadczeniu usługi które oferujemy są na najwyższym poziomie, a jednocześnie w konkurencyjnej cenie . O wykonanie nie musisz się martwić, bo za nie odpowiadamy – jesteśmy pewni swojej pracy, bo jest ona naszą pasją.

Świadczymy usługi kompleksowe, dlatego zadbamy o wszystko: projekt, wykonanie.

Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości , skontaktuj się z nami .


Zapraszamy do odwiedzin www.kaflarnia.com gdzie znajduje się pełna oferta kafli naszej produkcji. Zachęcamy do zapoznania się z historią firmy oraz obejrzenia galerii realizacji

Naszą propozycję kierujemy do wszystkich miłośników tradycyjnego ciepła, jakie dają piece, kominki i kuchnie. Naszym celem jest tak przygotować rozwiązanie, aby znalazło swoje zastosowanie w każdym domu.


WYDARZENIA

 

Międzynarodowe Targi Poznań 2018

dniach 30 stycznia - 2 lutego 2018 roku w Poznaniu odbyła się największa impreza targowa poświęcona branży kominkowej - Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI w której braliśmy udział jako wystawcy . Na hali 5A oraz w łączniku przy hali można było podziwiać urządzenia kominkowe i zapoznać się z nowościami na rynku. Odbywająca się co dwa lata impreza jest okazją do spotkania branży i do prezentacji swoich produktów . Nasi goście mieli okazje zobaczyć nasze Top produkty takie jak ROSA , Anders , Marcus oraz piece wolnostojące Aspen i Bavaria .
Bardzo dziękujemy za obecność na targach ( ponad 46 tysięcy targowych gości ) oraz za słowa uznania .

 


    Szkolenie produktowe w firmie UNICO

6 października w Miłomłynie odbyło się szkolenie Unico. Podczas spotkania mogliśmy zapoznać się z nowościami produktowymi Unico oraz zaprzyjaźnionych firm. 

Część teoretyczna szkolenia obejmowała: 

– wkłady kominkowe Unico,

– materiały do ciepłych zabudów Owo,

– sterowniki Tatarek,

– opał Eco-Pal,

– akcesoria kominkowe Prowent,

– izolacje kominkowe Skamol,

              – akcesoria do pieców kaflowych Jokr.                                                                                                           

        
                          
     
                                                                                              
                                  

   SZKOLENIE SPARTHERM W KRAKOWIE

W Krakowskim oddziale Spartherm odbyło się dwudniowe szkolenie z zakresu: przepisów prawa i techniki gazowej kominków, zbiorników buforowych firmy NOEL oraz najnowszego asortymentu wkładów na 2014 rok. Prelegenci: Grzegorz Kot, Jacek Krzeszowiak oraz zespół Spartherm Kraków. W spotkaniu uczestniczyło 20 firm w tym firma GROTERM.

Pozdrowienia dla szkoleniowców!

 

 

 

 

NAGRODA Iskra Roku 2013

 

 Jest nam bardzo miło poinformować Państwa o zdobyciu nagrody przyznawanej przez kwartalnik Świat Kominków.

Mamy nadzieję , że z Państwa pomocą rok 2014 będzie równie udany.

 

 DZIĘKUJEMY!

 

 Szkolenie Romotop

   W siedzibie firmy Romotop SUCHDOL NAD ODROU odbyły się szkolenia na których zaprezentowano

  • nowe modele wkładów kominkowych

  • nowe piece kominkowe

  • nową serię kaflowych zestawów kominkowych


                           
                   
                     
                   I Ogólnopolski Zlot Zdunów.

28 czerwca 2014 odbyło się spotkanie zdunów oraz firm kominkowych w którym braliśmy udział jako producent kafli Kaflarnia Grochowski oraz firma kominkowa Groterm.

Pozdrawiamy naszych partnerów oraz inne firmy kominkowe.

 

 

Dni  Radomska 2014.

W dniach 21-22 czerwca jak co roku odbyły się dni Radomska na których nie mogło nas zabraknąć . Dużym zainteresowaniem cieszyła się kuchnia  kaflowa z piecem chlebowym , ponadto pokazaliśmy klasyczny piec Rosa , kominki wonostojące , wkłady kominkowe, biokominki.

Dziekujemy wszystkim za zainteresowanie i zapraszamy do salonu!

 

 

kominek kaflowy

MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE

TARGI BUDMA & KOMINKI

Co roku bierzemy aktywny udział w targach poświeconych branży kominkowej , na zdjęciu nasz nowoczesny piec kaflowy w kolorze ognistej czerwieni na stoisku firmy Cebud. Udział w targach przynosi spore korzyści , jest to dosknałe źródło informacji  , można podpatrzeć najnowsze trendy i rozwiązania.Podczas spotkań z naszymi partnerami  mamy możliowść poznać szeroką game ich produktów tak aby móc Państwu rzetelnie doradzać.

 

 

kominek kaflowykominek wolnostojącywkład kominkowybiokominek kominek