sala
sala
 SALON FIRMOWY
Radomsko
Wyszyńskiego 55 

GROTERM SALON
Zapraszamy do odwiedzin www.kaflarnia.com gdzie znajduje się pełna oferta kafli naszej produkcji. Zachęcamy do zapoznania się z historią firmy oraz obejrzenia galerii realizacji

Naszą propozycję kierujemy do wszystkich miłośników tradycyjnego ciepła, jakie dają piece, kominki i kuchnie. Naszym celem jest tak przygotować rozwiązanie, aby znalazło swoje zastosowanie w każdym domu.


WYDARZENIA

 

Międzynarodowe Targi Poznań 2018

dniach 30 stycznia - 2 lutego 2018 roku w Poznaniu odbyła się największa impreza targowa poświęcona branży kominkowej - Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI w której braliśmy udział jako wystawcy . Na hali 5A oraz w łączniku przy hali można było podziwiać urządzenia kominkowe i zapoznać się z nowościami na rynku. Odbywająca się co dwa lata impreza jest okazją do spotkania branży i do prezentacji swoich produktów . Nasi goście mieli okazje zobaczyć nasze Top produkty takie jak ROSA , Anders , Marcus oraz piece wolnostojące Aspen i Bavaria .
Bardzo dziękujemy za obecność na targach ( ponad 46 tysięcy targowych gości ) oraz za słowa uznania .

 


                     

   SZKOLENIE SPARTHERM W KRAKOWIE

W Krakowskim oddziale Spartherm odbyło się dwudniowe szkolenie z zakresu: przepisów prawa i techniki gazowej kominków, zbiorników buforowych firmy NOEL oraz najnowszego asortymentu wkładów na 2014 rok. Prelegenci: Grzegorz Kot, Jacek Krzeszowiak oraz zespół Spartherm Kraków. W spotkaniu uczestniczyło 20 firm w tym firma GROTERM.

Pozdrowienia dla szkoleniowców!

 

 

 

 

NAGRODA Iskra Roku 2013

 

 Jest nam bardzo miło poinformować Państwa o zdobyciu nagrody przyznawanej przez kwartalnik Świat Kominków.

Mamy nadzieję , że z Państwa pomocą rok 2014 będzie równie udany.

 

 DZIĘKUJEMY!

 

 Szkolenie Romotop

   W siedzibie firmy Romotop SUCHDOL NAD ODROU odbyły się szkolenia na których zaprezentowano

  • nowe modele wkładów kominkowych

  • nowe piece kominkowe

  • nową serię kaflowych zestawów kominkowych


                           
                   
                     
                   I Ogólnopolski Zlot Zdunów.

28 czerwca 2014 odbyło się spotkanie zdunów oraz firm kominkowych w którym braliśmy udział jako producent kafli Kaflarnia Grochowski oraz firma kominkowa Groterm.

Pozdrawiamy naszych partnerów oraz inne firmy kominkowe.

 

 

Dni  Radomska 2014.

W dniach 21-22 czerwca jak co roku odbyły się dni Radomska na których nie mogło nas zabraknąć . Dużym zainteresowaniem cieszyła się kuchnia  kaflowa z piecem chlebowym , ponadto pokazaliśmy klasyczny piec Rosa , kominki wonostojące , wkłady kominkowe, biokominki.

Dziekujemy wszystkim za zainteresowanie i zapraszamy do salonu!

 

 

kominek kaflowy

MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE

TARGI BUDMA & KOMINKI

Co roku bierzemy aktywny udział w targach poświeconych branży kominkowej , na zdjęciu nasz nowoczesny piec kaflowy w kolorze ognistej czerwieni na stoisku firmy Cebud. Udział w targach przynosi spore korzyści , jest to dosknałe źródło informacji  , można podpatrzeć najnowsze trendy i rozwiązania.Podczas spotkań z naszymi partnerami  mamy możliowść poznać szeroką game ich produktów tak aby móc Państwu rzetelnie doradzać.

 

 

kominek kaflowykominek wolnostojącywkład kominkowybiokominek kominek

Kategorie

Newsletter

Promocje

» Wszystkie promocje