sala
sala

PIECE GAZOWE

Piece gazowewolnostojące cieszą się coraz większą popularnością. Na ich korzyść przemawia m.in. nowoczesna technologia i ciekawy design. Idealnie sprawdzają się one w salonie, stanowiąc jednocześnie źródło ciepła i pełniąc funkcję dekoracyjną. Coraz więcej osób zastępuje kozami tradycyjne kominki, również ze względu na wygodę. Dlaczego warto?

Stylowe piece gazowe typu koza alternatywą dla tradycyjnych kominków

Zaletą pieców gazowych jest z pewnością wygoda, gdyż nie wymagają one obsługi. W nowoczesnych kozach działaniem pieca steruje termostat automatycznie regulujący przekrój wlotu powietrza, w zależności od tego jaka akurat panuje temperatura w pomieszczeniu. Ponadto piec gazowy można zasilać różnymi rodzajami gazu i korzystać nawet z tańszego gazu ziemnego, podłączając się do gazociągu. Na piec wolnostojący warto zdecydować się w przypadku ograniczonego metrażu, czyli możliwości przeznaczenia na piec stosunkowo niewielkiej przestrzeni. Jest to także świetne rozwiązanie dla osób chcących wspomóc miejscowo istniejący centralny system grzewczy. Koza jest atrakcyjnym i niedrogim w eksploatacji urządzeniem grzewczym, które można szybko i sprawnie zainstalować. Po kozę warto sięgnąć także w przypadku obawy o wytrzymałość podłoża, na którym piec ma się znaleźć. Ponadto urządzenie to można w każdej chwil przenieść w inne miejsce, a więc w przyszłości nie ma żadnego problemu ze zmianą wystroju wnętrza, w którym znajduje się koza. 

Piec gazowy wolnostojący sprawdzi się zarówno w przypadku wnętrz tradycyjnych, jak i tych urządzonych w stylu nowoczesnym. Dzięki blaskowi palącego się ognia wnętrze staje się przytulniejsze i nabiera charakteru. W pomieszczeniach rustykalnych, wiejskich czy vintage koza będzie prezentować się doskonale. Podobnie zresztą jak we wnętrzach minimalistycznych i przestronnych. Na korzyść pieców gazowych przemawia także brak emisji niebezpiecznych dla zdrowia pyłów ani też wielu innych toksycznych substancji.

Więcej

Kategorie

WYPRZEDAŻ

    Newsletter

    PayPal