sala
sala
OBUDOWY KOMINKOWE

OBUDOWY KOMINKOWE

Niezwykle ważnym elementem każdego kominka jest jego obudowa. W ofercie znajdują się różnorakie obudowy kominkowe, dzięki czemu bezproblemowo można dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Na jakie obudowy kominkowe się zdecydować?

Obudowy do kominków mogą zarówno izolować ciepło, jak i kumulować je, dzięki czemu można cieszyć się ciepłem w pomieszczeniu nawet po wygaśnięciu ognia. W przypadku drugiej opcji do budowy wkładów sięga się po materiały szamotowe, a do wykończenia po kafle ceramiczne. Takie konstrukcje można wówczas wykończyć niemalże w dowolnym stylu. W przypadku nowoczesnej obudowy kominki sprawiają wrażenie, jakby wyrastały wręcz z sufitu. Najważniejszy w ich przypadku staje się przeważnie widok na ogień. W związku z tym można ściankę pomalować na ten sam kolor co ściany czy też pokryć płytkami ceramicznymi. W ściankę można także wbudować oświetlenie, co jeszcze bardziej spotęguje blask paleniska.

Obudowa kominka może być wykończona stylowym kamieniem – czy to łatwym w obróbce piaskowcem czy też występującym w różnych odcieniach granitem. Świetną opcją będzie także obudowa do kominka wykończona cegłą czy też łatwiejszym do czyszczenia klinkierem. Z kolei dla miłośników klasycznych rozwiązań sprawdzi się drewniana bądź ceramiczna obudowa kominka. We wnętrzach industrialnych strzałem w dziesiątkę będzie natomiast betonowa obudowa.

Więcej

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Kategorie

WYPRZEDAŻ

    Newsletter

    PayPal