sala
sala

BIOKOMINKI

Coraz częściej w domach można spotkać biokominki, szczególnie we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym. Jest to rozwiązanie uniwersalne i ekologiczne. Biokominki można ustawić w dowolnym miejscu i cieszyć się romantycznym blaskiem paleniska. Jest to z pewnością świetne rozwiązanie dla osób mieszkających w bloku i marzących o kominku. Dlaczego te innowacyjne urządzenia cieszą się tak ogromną popularnością?

Biokominki - nowoczesna i modna alternatywa dla tradycyjnego kominka

Osoby marzące o żywym i jednocześnie bezpiecznym ogniu w bloku powinny zainteresować się biokominkami, które nie wymagają żadnej instalacji. Nie trzeba także martwić się żadnym dymem, nieprzyjemnym zapachem czy sadzą. Posiadanie biokominka nie wiąże się także z koniecznością uzyskania jakiegokolwiek pozwolenia. Urządzenie to dostępne jest nie tylko w wersji wolnostojącej, ale także wiszącej, przenośnej czy zamontowanej w meblu. Jest to unikalna dekoracja, która ociepli wnętrze i nada mu przytulnego nastroju, a do tego ogrzeje pomieszczenie. W celu rozpalenia ognia wystarczy wlać biopaliwo i podpalić je zapalarką, czyli w kilka sekund można cieszyć się płonącym i grzejącym ogniem. Biopaliwo jest oczywiście całkowicie ekologiczne, a po jego wypaleniu nie pozostaje popiół.

Nowoczesne biokominki wyróżniają się intrygującymi i nawet futurystycznymi formami. Bezproblemowo można dopasować urządzenie do bieżącej aranżacji wnętrza. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym, jak i we wnętrzach klasycznych. Ten nowoczesny kominek świetnie prezentuje się nie tylko we wnętrzach, ale również na tarasie czy balkonie. Ponadto można go w każdej chwili schować. Instalacja biokominka nie wymaga komina ani też dużego metrażu pomieszczenia. Urządzenie to można zamontować nawet samodzielnie w domu bez pomocy specjalisty.

Więcej

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Kategorie

WYPRZEDAŻ

    Newsletter

    PayPal