sala
sala

KOMINKI KAFLOWE

W przypadku osób, którym zależy na rozprowadzaniu ciepła za pomocą urządzenia pełniącego jednocześnie funkcję dekoracyjną i akumulacyjną godne polecenia są nowoczesne kominki kaflowe. Za pomocą kominka kaflowego konwekcyjnego można w stosunkowo szybki sposób ogrzać nie tylko pomieszczenie, w którym się znajduje, ale również dodatkowe pomieszczenie dzięki systemowi DGP.

Kominki kaflowe ciekawym sposobem na ogrzewanie pomieszczeń

Kominki kaflowe konwekcyjne wytwarzają ciepło poprzez przepływ powietrza w zamkniętej zabudowie. Za ich pomocą można bardzo szybko ogrzać pomieszczenie, a dzięki zastosowaniu w systemie DGP specjalnych filtrów, nie trzeba martwić się rozprzestrzenianiem się kurzu na dalsze odległości. Bardzo ważne jest to, aby dobrać optymalną moc wkładów kominkowych, aby niepotrzebnie nie przegrzewać pomieszczeń. Na korzyść kominków kaflowych przemawia to iż bryła kominka nagrzewa się i promieniuje ciepłem na pomieszczenie jeszcze długo po wygaśnieciu ognia w palenisku .

Mogą one być wykończone ozdobnymi szkliwami, dzięki czemu bezproblemowo można dopasować ich wygląd do aranżacji wnętrza, w którym będzie znajdował się piec. Kominki kaflowe dostępne są zarówno w wersji tradycyjnej, jak i nowoczesnej. Szeroki wachlarz wyboru sprawia, że można dostosować kominek kaflowy do swoich indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych oraz nadać wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Działamy na terenie miast: Łódź, Bełchatów, Katowice, Piotrków Tybunalski, Częstochowa oraz okolic.

Więcej

Produkty na stronie

Produkty na stronie